субота, 14 січня 2017 р.


Натхнення інших

Що стається коли надихаєш інших?
Надихаючи інших натхнення збільшується. Надихаючи інших провокуєш людей на творчість і відігравати роль в чомусь прекрасному приємно. Значно легше задовільнити свої соціальні потреби, відповідно й інші бо всі є пов’язані. В стосунках існує таке правило, якщо комусь щось подаруєш (не матеріальне) то отримаєш в два рази більше. Роль натхнення було частково описане в попередній статті. Один з найбільших проявів альтруїзму.

Що необхідно для натхнення інших?
В багатьох процесах існують закономірності, натхнення не виключення.
1. Для того, щоб поділитися натхненням інша людина має бути готова отримати натхнення.
- певний рівень чутливості (чутливість свого роду відкритість до нового, здатність відчувати.)
- джерело натхнення має відповідати цінностям, стану, ідеалу( надихати напевно здатне все, але джерела в кожного свої; новий вид натхнення має відповідати, або бути близьким до  попередніх джерел; при певному настрої джерела натхнення відрізняються).
2. Встановлення зв’язку.
- приблизно схожий рівень розвитку (найбільше ми надихаємось в перше; при різних рівнях розвитку обмін натхнення значно ускладняється, важче зрозуміти один одного; рівень розвитку впливає на ідеал та цінності; наприклад будучи натхненим новими знаннями поділившись з людиною для якої це давно очевидно).
- це має бути щось нове, або призабуте.
- спільні цінності та погляди значно допомагають покращити зв'язок.
- почавши надихати людину прагнення зв’язку значно збільшується і чутливість зростає.
3. Щоб поділитися натхненням потрібно вміти ним ділитися та, щоб було чим.
- володіти інформацією та досвідом (чим більше джерел та самого натхнення ви пізнали, тим більше ви зможете подарувати)
- для того, щоб надихати краще, потрібно бути самому натхненим ( є різниця з яким ентузіазмом ділитися натхненням, чутливість тут теж відіграє значення; також натхнення прагне різноманіття, адже воно є динамічним).
- створювати власні джерела натхнення ( створюючи щось натхненно, інші можуть зацікавитися, адже бажають теж бути такими натхненими; авторитет відіграє своє значення у творчості; власні джерела натхнення одні з найкращих для натхнення.
- справді ділитися творчістю та удосконалювати її ( не поділившись ні з ким власним натхненням практично неможливо надихати)

Як надихнути інших?
В першу чергу потрібно працювати над собою, а потім над удосконаленням вміння встановлювати зв'язок і рекомендувати іншим, як краще для них. Займатися актуальною творчістю та показувати її іншим при цьому постійно удосконалюючи вміння.

Особливості відсутності складових
Для кращого розуміння та усвідомлення необхідно порівняти, як три основних запорук натхнення співвідносяться між собою, та як будуються стосунки без певної складової.
  Перший варіант, коли людина не готова приймати натхнення. Висновок: ділитися натхнення не варто з людьми, які не готові його отримувати. Для початку потрібно показати іншій людині переваги натхнення, та проаналізувати чи людина взагалі хоче удосконалюватись. Повільно, але впевнено підштовхувати до встановлення зв’язку, більш за все потрібно буде змінити декілька цінностей, а це зовсім не просто.
  Другий варіант, коли відсутній достатній зв'язок між людьми. Потрібне прагнення встановити гармонію (налаштування на розуміння, та вирівнювання рівнів розвитку). Стосунки значно міцніші, якщо є спільні джерела натхнення. Головне, щоб було прагнення встановити зв'язок, тобто потрібно розуміти переваги його встановлення.
  Третій варіант, коли не виходить ділитися натхненням. Цілком можливо, що ви революціонер, але більш за все ви просто ще не навчилися це робити. Потрібно розвивати власну чутливість, прагнути отримати натхнення, розуміти його роль, удосконалюватись.

Немає коментарів:

Дописати коментар